HOME

Vítejte na stránkách okultismus.mysteria.cz. Už podle názvu asi tušíte, co zde naleznete, takže to netřeba představovat. Jelikož věříme, že jste vzali v úvahu varování na úvodní stránce, tak Vás zde vřele vítáme a přejeme Vám, ať jsou Vám informace na těchto stránkách k dobrému užitku. Ještě než vyrazíte prozkoumat zažloutlé listy, ve kterých je skryta moudrost stará celá tisíciletí, tak bychom chtěli jen rámcově nastínit, co zde můžete nalézt.
Veškeré články jsou rozdělené do jednotlivých sekcí. Každá sekce obsahuje článek úvod, kde se dozvíte o co jde, případně jak jsme my tento obor pojali a občas nějaké obecné informace. Ve většině sekcí také naleznete článek literatura. Zde je námi zhotovený seznam a k němu komentář doporučené literatury jednotlivých oborů. Všechny knihy v tomto seznamu jsme přečetli, takže vám radíme čistě z vlastní zkušenosti a v té nejlepší víře. Není zde mnoho knih, protože uvádíme pouze opravdu kvalitní tituly vhodné pro začátečníky a mírně pokročilejší.

To by snad na úvod stačilo. Jenom bychom Vás ještě rádi upozornili na následující odkazy:

news o stránce guestbook

V news naleznete seznam všech článků, které přibyly nově nebo byly pozměněny. V článku o stránce je několik obecných otázek, které nám pomáhají při posuzování našich stránek a jejich následném rozvoji a je to také místo, kde si můžete postěžovat na technické nedostatky tohoto webu. V guestbooku nám můžete zanechat nějaký vzkaz. Dále bychom Vás chtěli upozornit, že budete-li mít zájem jakýmkoliv způsobem publikovat naše články, tak byste se měli držet zákona o autorských právech - více zde nebo v menu. Ještě bych rád připomněl, že symboly (odkaz) a (obrázek) jsou také odkazy a po kliknutí taky někam vedou ... =) 

S přáním mnoha úspěchů na duchovních cestách Lusor & CaSS